NADRUKI NA ODZIEŻY

Termotransfer i Sublimacja

Jest techniką, która pozwala na wykonywanie nadruków na różnego rodzaju podkładach. Po wydrukowaniu lub wycięciu na ploterze tnącym interesującego nas motywu na odpowiednim papierze lub folii (w zależności od tego, na jaką powierzchnię chcemy przenieść nadruk), układamy go na koszulce lub innym podkładzie i wgrzewamy za pomocą prasy transferowej.
Przeniesienie nadruku następuje w wyniku działania wysokiej temperatury i nacisku.


Nadruki na odzieży

Termotransfer przeznaczony jest dla niskich nakładów (od jednej sztuki).
Niewielki koszt jednostkowy wydruku powoduje, że nawet pojedyncze egzemplarze lub bardzo krótkie serie mają przystępną cenę.
Daje to przewagę nad innymi technologiami takimi jak sitodruk.

RODZAJE NADRUKÓW
Flex

Jest materiałem wykonanym z wysokiej jakości matowej folii poliuretanowej, zlaminowanej z termicznie aktywowanym klejem. Przeznaczony do termotransferu na tekstyliach.
Dzięki elastyczności i miękkości jest przyjemny w dotyku.
Nie odbija światła. Może być używany na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej oraz jako element dekoracyjny na tekstyliach. Flex nadaje się do stosowania na tkaninach bawełnianych, poliestrowych oraz mieszanych: bawełna/poliester i poliester/akryl.

Dostępne kolory:

Flock

to wysokiej jakości materiał na bazie włókien celulozy.
Dzięki zastosowaniu wysokich i gęstych włókien posiada charakterystyczną fakturę i głębię koloru. Flock używany jest do tworzenia nadruków na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej oraz jako element dekoracyjny na tekstyliach.
Może być stosowany na tkaniny bawełniane, poliestrowe oraz mieszane: bawełna/poliester i poliester/akryl

Dostępne kolory:

Haft

Technika polegająca na maszynowym wyszyciu nicią przedstawionego wzoru na tkaninie. Ta metoda obejmuje: haft na wyrobach gotowych - koszulkach, koszulach wizytowych, ręcznikach, czapkach, szalikach, haft na odzieży roboczej

Dostępne kolory:

W tej technice dostępna jest pełna paleta kolorów nici, łącznie z nićmi metalizującymi: złotą i srebrną.
strona główna | o firmie | oferta | galeria | dla klientów | kontakt | promocje

© Wszystkie prawa zastrzeżone | created by Studio Magoria