WIELKI FORMAT

Wielki format
Druk wykonujemy na maszynie Mimaki JV33. To najnowszej generacji piezoelektryczne drukarki solwentowe, osiągające wysoką jakość wydruku przy dużej wydajności , znajdują zastosowanie w druku wysokojakościowych prac.
Naklejki dowolnych kształtów po wydrukowaniu wycinamy na ploterze firmy GCC Puma III co zapewnia optymalny komfort pracy.


RODZAJE NOŚNIKÓW
1.
Baner FRONTLIT (laminowany)

Frontlit to uniwersalny materiał banerowy typowy do realizacji wielkoformatowych.
Gładka powierzchnia oraz matowe lub błyszczące wykończenie uwydatnia intensywność drukowanych kolorów. Posiada doskonałe właściwości zadruku, zgrzewania oraz wysoką trwałość na warunki zewnętrzne. Banery standartowo wykańczamy wzmacniając krawędź przez podwinięcie - dodatkowo okuwamy oczkami metalowymi wg. ustaleń co 25 lub 50cm.
Zastosowanie:
2.
Baner BACKLIT (laminowany)

Jest to wysokiej jakości materiał banerowy powlekany do realizacji wielkoformatowych. Baner typu backlit jest materiałem posiadającym właściwości przepuszczające i rozpraszające światło. Poprzez podświetlanie prezentacja jest bardziej wyrazista przy ekspozycji nocnej, co powoduje zwiększenie atrakcyjności grafiki reklamowej.
Zastosowanie:
3.
Folia samoprzylepna

W zależności od rodzaju folii, przeznaczone są one na krótko, średnio i długookresowe aplikacje wewnętrzne oraz zewnętrzne. Doskonale dopasowują się do wielu typów powierzchni aplikacyjnych: płaskie, fałdowane, głęboko profilowane i nitowane.
Zastosowanie:
4.
Folia One Way Vision

To specjalny rodzaj folii o perforowanej powierzchni. Poprzez równomierne rozmieszczenie otworków uzyskuje się efekt półprzepuszczalności światła. Po zadrukowaniu folii OWV i naklejeniu na szybę pomieszczenia lub pojazdu, powstaje ciekawy efekt graficzny. Osoby przebywające wewnątrz, dzięki półprzepuszczalności folii, będą miały ograniczoną widoczność tylko w niewielkim stopniu.
Zastosowanie:
5.
Papier Poster

Materiał przeznaczony do prezentacji grafiki w formie plakatów. Specjalne powleczenie umożliwia wydobycie z grafiki szczegółów i żywych barw.
Zastosowanie:
6.
Papier na billboardy

Blueback zwany od charakterystycznego niebieskiego powleczenia spodniej strony. Niebieski podkład uniemożliwa prześwitywanie zaklejonej pod spodem grafiki z poprzednich ekspozycji.
Zastosowanie:
7.
Canvas

Jest to lniany materiał imitujący stosowane przez artystów malarskie płótno, umożliwiający szybkie wchłanianie wodnego atramentu barwnikowego w głąb powłoki bez rozlewania się na boki, dzięki czemu obrazy przenoszone są w bardzo dokładny, precyzyjny sposób. Nadruki na tej tkaninie charakteryzują się dużą rozdzielczością, ostrością oraz intensywnością barw. Idealnie imitują ręcznie malowane obrazy, reprodukcje sztuki malarskiej, tkanin artystycznych.
Zastosowanie:
8.
Fototapeta

Znakomitej jakości materiał do druku fotorealistycznych tapet. Podkład flizelinowy. Powierzchnia gładka bądź 5 typów tekstur.
Zastosowanie:

Nie znalazłeś produktu dla siebie? Skontkatuj się z nami!

strona główna | o firmie | oferta | galeria | dla klientów | kontakt | promocje

© Wszystkie prawa zastrzeżone | created by Studio Magoria