s

OFERTA

WIELKI FORMAT

Druk wykonujemy na maszynie Mimaki JV33. To najnowszej generacji piezoelektryczne drukarki solwentowe, osiągające wysoką jakość wydruku przy dużej wydajności , znajdują zastosowanie w druku wysokojakościowych prac.

Oferujemy między innymi: bannery Frontlit, Backlit, Blackout, folie samoprzylepne, One Way Vision, papiery Poster, Blue Back , Citylight, Fototapety, papier fotograficzny, płótno Canvas...

więcej
REKLAMA

Na rynek reklamy weszliśmy w 1998 roku. Jednak ciągle doskonalimy nasze umiejętności, szukamy nowych metod i rozwiązań, aby proponowane przez nas środki reklamy przynosiły efekty naszym Klientom.

Oferujemy różnego rodzaju reklamę zewnętrzną, wewnętrzną, kasetony świetlne, litery przestrzenne, grawerowanie laserowe...

więcej
POLIGRAFIA

Przedmiotem naszego działania jest dostarczenie Państwu gotowego produktu. Zajmujemy się wszystkimi aspektami działalności projektowo - poligraficznej poprzez kolejne jej etapy - od kreacji po wykonanie produktu finalnego.

Oferujemy między innymi: wizytówki, bizneskarty, ulotki, plakaty, papiery firmowe, teczki ofertowe, foldery, katalogi, kalendarzyki, etykiety,...

więcej
UPOMINKI REKLAMOWE

Mamy do zaproponowania kilka tysięcy art. reklamowych najwyższej jakości od prostych i tanich gadżetów (jak długopisy czy zapalniczki) nadających się na masowe akcje promocyjne po ekskluzywne i prestiżowe prezenty na specjalne okazje (jak art. skórzane czy złote pióra i długopisy).

Wykonane przez nas zdobienia utrzymane są na najwyższym poziomie, wykonujemy je w różnych technikach od tradycyjnego tampodruku, po przez sitodruk, skończywszy na grawerowaniu laserowym. Jesteśmy w stanie dobrać gadżet na każdą okazję!

więcej
NADRUKI NA ODZIEŻY

Termotransfer i sublimaja jest techniką, która pozwala na wykonywanie nadruków na różnego rodzaju podkładach. Po wydrukowaniu lub wycięciu na ploterze tnącym interesującego nas motywu na odpowiednim papierze lub folii (w zależności od tego, na jaką powierzchnię chcemy przenieść nadruk), układamy go na koszulce lub innym podkładzie i wgrzewamy za pomocą prasy transferowej.

Oferujemy między innymi Flex, Flock a także haft...

więcej
PIECZĄTKI

Dobra pieczątka to wytrzymała pieczątka. Dlatego też powinna być wykonana z najlepszej jakości materiałów. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów, oferujemy szeroką gamę wzorów pieczątek.

W naszej ofercie, znajdują się pieczątki, datowniki, a także wysokiej klasy numeratory.
Nasz asortyment to kompleksowe rozwiązania dla urzędów, większych i mniejszych firm, a także osób prywatnych.

więcej
STRONY WWW

Nie ma cię w internecie? Nie istniejesz!
Wiele osób rozpoczyna rozglądanie się za produktem lub usługą od wejścia do Internetu.


Tworzymy od podstaw niepowtarzalne strony o niebanalnym designie. Zarówno proste wizytówki jak i rozbudowane serwisy oraz strony w pełni flashowe - to nasza specjalność!

więcejstrona główna | o firmie | oferta | galeria | dla klientów | kontakt | promocje

© Wszystkie prawa zastrzeżone | created by Studio Magoria